Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
26
únor

Stres, bůček & terapie

Bio Oko

zpět na výpis akcí
 

Jak ovlivňuje jídlo naši psychiku a jak spolu strava a hlava souvisí?

Datum:26. 02. 19
Cena:490 Kč
Čas:17:30 - 20:30
Kategorie: kultura| zábava|zábava - ostatní gastro| lifestyle|

Proslulý psychiatr Radkin Honzák, známá výživová specialistka Margit Slimáková a přední psychoterapeutka Yvonna Lucká si budou povídat s diváky o tom, jak spolu souvisí naše hlava a strava, o tom, že dobrý terapeut může nahradit antidepresiva nebo o tom, jak se projíst k lepšímu životu. Jak střevní mikrobiom ovlivňuje našeho chování a jaké potraviny konzumovat a kterým se raději vyhnout, aby byla střeva spokojená a pracovala pro naše dobro?

Radkin Honzák
Uznávaný psychiatr IKEM a REMEDIS a sekundární lekář Psychiatrické léčebny Bohnice, jehož zájmem jsou lidi a všechno ostatní.

Margit Slimáková
Specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, a jejímž velkým zájmem je zdravotní prevence.

Yvonna Lucká
Terapuetka, psycholožka, věnující se krizové intervenci, otázkám traumatu a psychospirituálnímu vývoji, a jejímž velkým zájmem je Sociální klinika.

Bio Oko
Tel: +420 233 382 606
Františka Křížka 460/15
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: