Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální informace o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

26
října

All ride show 2018

Továrna

zpět na výpis akcí
 

Ty nejkrásnější na míru upravené motorky budou opět k vidění na výstavě All Ride Show!

Začátek:26. 10. 18
Konec:28. 10. 18
Čas:16:00 - 17:29
Kategorie: poznání| lifestyle|Na třetím setkání custom maniaků bude k vidění přes 60 originálních motocyklů, převážně přestaveb z českých dílen, ale také od špičkových zahraničních stavitelů a garáží jako třeba z Rakouska, Německa nebo Spojených států.

Událost si bere za cíl ukázat custom scénu v celé šíři. „Nevystavujeme jen showbiky, ale motorky všech možných stylů, na kterých lidé běžně jezdí. Chceme, aby návštěvníci viděli, že existuje spousta přístupů a postupů, jak vytvořit originální stroj. 

Objeví se stroje známých stavitelů i zahraniční kousky, které pořadatele usilovně nahání po celé Evropě.
Na All Ride Show je pravidlem, že se nikdy nevystavují stejné motorky. K vidění tak budou především nové kousky, z nichž některé čeká světová premiéra. Výstava představí vedle hlavní expozice také několik specialit. Zastoupeny budou opět motorky závodící ve sprinterských (dragster) závodech evropského seriálu Sultans of Sprint, kterých se představí ještě více než loni. Příchozí se můžou těšit i na klasické choppery, jak je známe třeba z filmu Easy Rider. Právě ty byly v poslední dekádě vytlačeny z hlavní scény café racery. 

Program začíná 26. října v 18 hodin, kdy se otevřou brány a první hosté budou mít příležitost nahlédnout dovnitř. Dozvědět se něco o výstavní hale Továrna budou mít v pátek šanci až do 22 hodin. V sobotu i v neděli se výstava otevírá v 10 hodin dopoledne. V sobotu zůstanou otevřeny do osmi večer, kdy začíná afterparty v nedalekém klubu Klasick Wheels. Nedělní program zakončí vyhlášení soutěže o nejlepší motorku v 17 hodin a o hodinu později se dveře haly zavřou nadobro. Budovu totiž čeká demolice a na jejím místě vznikne developerský projekt. Pro ty, co nebudou mít příležitost přijet se na motorky podívat osobně, je připraven exkluzivní live stream s detailním představením prémiových přestaveb a nejzajímavějších kousků.

Vstupné na výstavu je dobrovolné, přičemž diváci mohou svůj příspěvek vhodit nejen na začátku, ale klidně až při odchodu, kdy lépe ocení, jak se jim výstava líbila. 

Továrna
Tel:
Dělnická 1061/63
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Doporučujeme vyzkoušet: