Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
září

3—2—1—startujeme!

Buben

zpět na výpis akcí
 

Začátkem nového školního roku startujeme provoz nové galerie s kavárnou tématickou výstavou dětského časopisu RAKETA.

Začátek:27. 09. 18
Konec:19. 10. 18
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 18:00
Kategorie: kultura| zábava| gastro| pro děti|Kreativita

V komorních prostorách galerie a kavárny BUBEN, vám chceme přiblížit tento výtvarně pojatý časopis, který je na trhu dětských časopisů od roku 2014. Na tvorbě časopisu se podílí řada skvělých autorů a výtvarníků, kteří vymýšlejí a kreslí komiksy, pohádky, tvořivé úkoly nebo připravují rubriku o vaření. Část autorů je stálá a jejich práci najdete v každém čísle např. Nikkarin, Lukáš Urbánek a Milada Rezková, Aneta Františka Holasová, další autory redakce obměňuje, aby vždy přinesli něco nového a představili práci rozličných autorů a výtvarníků mj. Jana Šrámková, Ondřej Horák a Jiří Franta, David Böhm, Daniela Olejníková, Nastia Sleptsová, Jan Šrámek (Kolouch), Jan Vajda (Antimultivitamin), Filip Raif, Mařenka Urbánková, Nikola Logosová, Kateřina Kynclová a další. 

Buben
Tel:
Janovského 10
Praha 8
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: