Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
září

Navštivte Lichtenštejnský palác

Úřad vlády České republiky

zpět na výpis akcí
 
Tip

U příležitosti Dne české státnosti pořádá Úřad vlády ČR den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci v Praze.

Datum:28. 09. 18
Čas:09:00 - 16:00
Kategorie: kultura| poznání|

Jedná se o další akci, kterou se Úřad vlády ČR zapojuje do oslav 100. výročí vzniku Československa.

Lichtenštejnský palác, impozantní stavba ze 17. století na pražské Kampě, je v současnosti reprezentační budovou české vlády. Úřad vlády jej veřejnosti zpřístupňuje při výjimečných příležitostech, letos se tak stane teprve podruhé. V rámci dne otevřených dveří si návštěvníci budou moci s odborným výkladem prohlédnout mj. apartmány umístěné ve druhém patře, v nichž pobývali při návštěvě Prahy například španělský král Juan Carlos s chotí Sofií, britská královna Alžběta II. či japonský císař Akihito s císařovnou Mičiko, nebo přízemní sály a salonky, které slouží k pracovním a přátelským setkáním.
Komentované prohlídky budou probíhat od 9.00 do 17.00 hodin, přičemž poslední prohlídka bude zahájena v 16.00 hodin.
Více informací o Lichtenštejském paláci naleznete na http://www.vlada.cz/cz/urad-vlady/dalsi-objekty/lichtenstejnsky-palac-3690/.

Úřad vlády České rep...
Tel: 224 002 709
Nábřeží Edvarda Beneše 4
Praha 1, 11801
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: