Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
září

Posvícení u Doubravky

Praha 14 kulturní

zpět na výpis akcí
 

Najíme se a zároveň si posvítíme na novou pražskou rozhlednu Doubravka XIV. 

Datum:21. 09. 18
Cena:Zdarma
Čas:15:00 - 21:00
Kategorie: kultura| zábava| gastro|festivaly poznání| pro děti|

Najíme se a zároveň si posvítíme na novou pražskou rozhlednu Doubravka XIV. Přijďte na sousedskou slavnost plnou jídla a hudby. Začínáme ve tři odpoledne a vše zakončíme po setmění videomappingem na rozhlednu. 

Přivezeme taky Kance. Když ti živí na Čeňku nejsou, tak si alespoň dáme pivo, které se tak jmenuje. Děti se podívají na pohádku a zahraje jim i kapela pro děti Kašpárek v rohlíku. Dospělí si zase budou moct vybrat písničku, jakou budou chtít. Přijede i hudební skupina, která tenhle živý jukebox dělá.

Vezměte rodinu, přátele i pejsky, přijďte k rozhledně, a buďte společně s námi u počátků Doubravky. Při včasné registraci na serveru Goout.cz se prvních 500 návštěvníků může těšit na voucher v hodnotě 50,- Kč na občerstvení. Vstupné na akci je zdarma pro všechny účastníky.

Praha 14 kulturní
Tel:
Park Čihadla
Praha 14, 198 21
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: