Záskok pro HELPPES - VYPRODÁNO
Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s.
zpět na výpis akcíVážení diváci, přijďte i Vy podpořit přípravu a výcvik asistenčních psů zakoupením vstupenky a certifikátu na toto představení.
Cimrman, Smoljak, Svěrák
Záskok pro HELPPES
Vážení diváci, přijďte i Vy podpořit přípravu a výcvik asistenčních psů zakoupením vstupenky a certifikátu na toto představení.
Hrají:
Principál: Jan Kašpar nebo Jan Hraběta
Karel Infeld Prácheňský v roli Vavrocha: Zdeněk Svěrák
Doktor Vypich: Bořivoj Penc nebo Jaroslav Weigel
Vlasta: Petr Brukner nebo Genadij Rumlena
Bárta: Václav Kotek nebo Marek Šimon
Šikovatel Vogeltanz: Miloň Čepelka
Představení technicky zajišťují:
Jiří Čelikovský, Jiří Kalina, Zdenek Škrdlant, Václav Verner, Michal Weigel
Režie: Ladislav Smoljak
Scéna a kostýmy: Jaroslav Weigel
více o souboru na www.cimrman.at
Děj se odehrává v české vesnici 90. let předminulého století
Zakoupením vstupenky a certifikátu na představní hry Z.Svěráka a L.Smoljaka ZÁSKOK v celkové výši 960, 930 a 830 Kč které se uskuteční dne 13.1.2013 v našem divadle, přispějete na výcvik asistenčních psů pro handicapované občany. Na rozdíl od vodících psů nejsou příprava a výcvik těchto psů hrazeny státem. Těšíme se na Vaši návštěvu, přejeme Vám příjemnou zábavu a tlumočíme poděkování Centra výcviku, na jehož stránkách www.helppes.cz se můžete dozvědět daleko více nejen o téti akci.
Nejbližší představení
- neděle 13.01.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.






