Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
července

Sobotní Dobročinný Brunch

Tiskárna na Vzduchu

zpět na výpis akcí
 

Dobročinný brunch je tu pro všechny milovníky skvělého jídla, zábavy i nakupování.

Datum:08. 07. 17
Čas:10:00 - 16:00

Musíme si pomáhat! Heslo, které slýcháme téměř na každém kroku…

Proč ale nespojit příjemné s užitečným? Dobročinný brunch je tu pro všechny milovníky skvělého jídla, zábavy i nakupování, a především pro lidi s dobrým srdcem.

Rádi bychom společně s vámi pomohli vybrat peníze na opravu oken azylového domu v Kralupech nad Vltavou, který poskytuje útočiště ženám po prožitém domácím násilí. Domov zde nacházejí i matky s dětmi ve svízelných životních situacích, které se snaží pro své děti zajistit klidný a bezpečný domov. Pomozte nám vytvořit jim důstojné bydlení. Budova z konce 19. století má stále původní okna, která jsou v současné době již v havarijním stavu.

Těšit se můžete na vystoupení rytířů ze skupiny Železní páni nebo kapely Tajné slunce.

Vynikající dobroty pro vás připravila AdelliFood (www.adellifood.cz), podávat se bude kvalitní domácí jídlo ze surovin nejvyšší kvality, připravované s láskou a péčí. Nezapomínáme ani na vegetariány a celiaky! Pány potěší pivo Hubertus, dámy si budou moci vybrat z několika druhů kvalitních vín, pro nejmenší a abstinenty budou (mimo jiné) připraveny domácí limonády.

Brunch menu
• Vejce benedikt se snídaňovými brambory a zeleninou
• Míchaná vejce s pažitkou, žitný chléb se slaninou a zeleninou
• Sendviče s marinovaným lososem
• Snídaňové muffiny, zeleninové quiche, ovocné páje, nepečené cheescakes, polévky, bezlepkové produkty, různé druhy baget a mnoho a mnoho dalších mňamin!

Parádnice si přijdou na své na místním blešáku, svou sbírku kabelek a módních doplňků budete moci rozšířit přímo od originálních výrobců, nebudou chybět ani různé charitativní projekty, které si zaslouží vaši podporu.

Vezměte své partnery, kamarády, děti a dorazte si užít parádní sobotní den do Tiskárny na vzduchu.
„Zúčastním se“ je jasná volba!

Tiskárna na Vzduchu
Tel: 737736343
Areál Výstaviště 67
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: