Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
11
února

Filmová zábava pro děti - LEGO Batman film

OC Letňany

zpět na výpis akcí
 

Dětská zábavná odpoledne s filmovými hrdiny, plná her a soutěží.

Datum:11. 02. 17
Čas:11:00 - 17:00
Kategorie: pro děti|Zábava

Zveme Vás na filmové odpoledne s LEGO Batman film.Těšit se můžete na spoustu zábavných her, malování na obličej i zábavného DJ, který Vás celou akcí provede, vše se ukončí losováním o super ceny.

O filmu:

LEGO Batman film

Režie: Chris McKay
Scénář: Seth Grahame-Smith
Hudba: Lorne Balfe


 

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatním a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

OC Letňany
Tel: 221741111
Veselská 663
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Doporučujeme vyzkoušet: