Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
března

Bitcoin Blešák / Flea (Free) Market

Paralelní Polis

zpět na výpis akcí
 

Prý se o nás říká, že jsme kavárna a zasedačka pro hipstery. A to se ještě neví, že opět organizujeme BLEŠÍ TRH! BITCOIN-ONLY!

Datum:05. 03. 17
Cena:Zdarma
Čas:13:00 - 18:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování

Testovat bitcoinovou ekonomiku nás baví. Koupit kávu a dort, kurz 3D tisku nebo členství v našem coworkingu už umíme. A co získat něco na sebe, na čtení, do uší, do kompu, na hraní? 

Přijď nabídnout své SECOND HAND poklady, směň je, daruj nebo prodej. Vyzkoušej tak v praxi unikátní zážitek fyzického prodeje za BTC a zapoj se do rostoucí bitcoinové komunity! 
Uvítáme jakýkoliv sortiment z druhé ruky, od oblečení, knih, muziky až po komponenty k 3D tisku, arduinu a ajťáckému bastlení. Nehledáme prodejce občerstvení a nového zboží.

Samozřejmostí je naše asistence - ukážeme ti, jak bitcoiny na místě získat výměnou za papírovou hotovost, jak je inkasovat od nakupujících (a pak je všechny utratit!). 

Stejně odpovědně přistupujeme k zajištění naší lahodné Nordbeans kávy a speciálního občerstvení z Bitcoin Coffee.

REZERVACE PRO PRODEJCE budou otevřeny na začátku února, zůstaňte v obraze! 

Poplatek za prodej ve výši 100 Kč (v BTC) jde na provoz Polis.
Stůl a židle ke každému prodejnímu místu (cca 0,8-1m x 0,8m) bude zajištěn. Je možné donést max 1ks věšáku na oblečení.

Pro návštěvníky je VSTUP ZDARMA - bitcoiny nebo papírovou hotovost na výměnu a chytrý telefon pro vytvoření peněženky s sebou! 

Paralelní Polis
Tel:
Dělnická 43
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: