Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Rádi bychom Vás pozvali do Ctěnic na lednový textilní workshop pro děti a dospělé.

Datum:21. 01. 17
Cena:50 Kč
Čas:13:00 - 17:00
Kategorie: pro děti|Kreativita

V sobotu 21. ledna 2017 proběhne v odpoledních hodinách textilní dílna pro děti a rodiče pořádaná ve spolupráci Střední průmyslové školy oděvní a Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze.
Studenti si pod vedení pedagožky a textilní výtvarnice Ing. Kateřiny Fafejtové připravili originální designovou dílnu, ve které si návštěvníci podle předlohy navrhnou model látkového zvířátka a s pomocí studentů pak tento návrh realizují. Menší návštěvníky obveselí také výroba jehelníčků a malování na obličej.
Workshop je doprovodným programem k výstavě Oděvní hry / 60 let umění a řemesla SPŠO, kterou můžete mimo jiné také navštívit. Textilní dílna se koná se ve věži Ctěnického zámku od 13 do 17 hodin.
 
Vstupné 50,- Kč nebo v rámci výstavy. Na dílnu není nutné si rezervovat místo.

Zámecký areál Ctěnice
Tel: 224 816 772
Bohdanečská 259/1
Praha 9
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: