Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
září

Stop Zevling 2014

Praha 14 kulturní

zpět na výpis akcí
 

Volnočasový open air festival na Čerňáku

Začátek:13. 09. 14
Konec:14. 09. 14
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty, ostatní, hudba, zábava| party a kluby, zábava - ostatní, sport| ostatní, pro děti| Kultura, Sport, Divadlo, Hry, Zábava, S tatínkem

Stop Zevling je největším volnočasovým festivalem tohoto typu v Praze 14. Projekt má za cíl oživit zdejší sídlištní život, inspirovat jeho obyvatele a především mládež k aktivnímu trávení volného času.

Vstup na akci je zdarma.

Letošní ročník se nově zaměří i na rodiny s dětmi. Nedělní FAMILY Jam vypukne v okolí Plechárny. Děti se mohou těšit na hry, pohádky, kapely, divadlo pro nejmenší, doprovodný hudební program nebo promítání filmů.

Sobotní program bude rozdělen do dvou sekcí. V areálu ZŠ Vybíralova se uskuteční SPORT Jam, který nabídne široké spektrum sportovních aktivit. Zájemci si budou moci zahrát fotbal, streetball, nohejbal, petanque, ping pong nebo free croquet a získat věcné ceny. Pestrá sportovní klání doprovodí hudební produkce Djs, např. Adzi, Probe a Reverz. Na jednotlivé aktivity se zdarma provádí registrace prostřednictvím webu www.stopzevling.cz.

Hlavní hudební program se uskuteční v rámci sekce STREET Jam v areálu Plechárny. Pódium přivítá známé Djs, producenty a rappery, např. DJ Lil Rowa, DJ Kolack, Lonely virgin robots, Pharaoh Galactic + WS, U-Cee & Boldrik, La 4 a DJ Wich.

Více informací najdete zde!

Praha 14 kulturní
Tel:
Bryksova 1002
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: