Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
06
listopadu

OPEN UP! Creative Placemaking Festival

Aspen Institute Prague

zpět na výpis akcí
 

Dvoudenní festival.

Začátek:06. 11. 14
Konec:07. 11. 14
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: kultura|

Společnost Plzeň 2015, Evropské hlavní město kultury, a Aspen Institute Prague Vás zvou na dvoudenní festival OPEN UP!, který proběhne 6. a 7. listopadu v Praze a v Plzni.

Hlavním tématem akce bude CREATIVE PLACEMAKING - proces, v němž díky spolupráci partnerů z veřejného, neziskového, soukromého a komunitního sektoru dochází k ekonomickému rozvoji měst skrze umění a kulturu.

V rámci festivalu proběhne konference v pražském DOXu, večerní program v plzeňské Papírně či série kulatých stolů zaměřených na konkrétní aspekty propojení kultury a měst. Mezi prvními potvrzenými hosty je autorka konceptu creative placemaking a významná americká expertka v oblasti městské a regionální ekonomiky ANN MARKUSEN.

Více informací již brzy!

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: