Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
září

Den Bejkáren s M Radio

M Radio

zpět na výpis akcí
 

Blbnoucí a zábavní odpoledne pro dospělé i děti plné zábavy, aktivit o ceny, hudby, tuningových aut, show siláka...

Datum:13. 09. 14
Cena:Zdarma
Čas:13:00 - 19:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, pro děti| Sport, Hry, Zábava

Dne 13.9. se v areálu Koupaliště Motol koná historicky 1. Den Bejkáren s M Radiem. A co že to je? Bude to takové blbnoucí odpoledne pro děti i dospělé, s podtitulem léto sice kalendářně skončilo, ale my se bavíme a užíváme si i dál. Pojďte se s námi pobavit, užít si legraci a vrátit se do dětských let.

VSTUP MOŽNÝ TAKÉ V MASKÁCH:-)) budeme soutěžit o nejvíc blnoucí masku o skvělé ceny!!!

Po 19.00 - AFTERPARTY - KONCERT S ŽIVOU KAPELOU, DJ SWEDER.

Těšit se můžete na skvělá vytuněná auta od Tuning Průhonice. Součástí programu bude i 20 minutová ukázka siláka Jirky Tkadlčíka a pozor bude se snažit o rekord (na akci budeme hledat co nejvíce žen a dívek a do 70 kg váhy, které Jirka bude zvedat ). Až budete unaveni, můžete okusit masáž od Studio Světélko. Pro ženy, dámy, slečny - možnost nalíčení ZDARMA od úžasné vizážistky Kateřina Vitáková. Nezapomínáme ani na děti a proto pro Vás máme ukázku služeb ZDARMA od 1.dětského salonu v České republice   Funny Sassy - účesy pro děti a lakování holčičích nehtíků (a o vouchery k nim budeme také soutěžit). Další aktivita pro Vaše dítka, aby se zabavila, zatímco Vy můžete blbnout jinde - výtvarný atelier Malování a kreslení - malou výtvarnou blbnoucí dílničku. Výborně se pobavíte a vyzkoušet si můžete - Crazy Bubbles a jejich BODYZORBING - moderní hru a pohybovou aktivitu vhodnou pro každého. 

Registrace do soutěží možná zde.

Přírodní koupaliště ...
Tel: 776 396 936
Zahradníčkova
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: