Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
06
června

Elekce 2014 - Progres

MeetFactory

zpět na výpis akcí
 

Přehlídka současné české elektronické hudby.

Datum:06. 06. 14
Cena:od 150 Kč
Čas:18:00 - 23:59
Kategorie: kultura| hudba zábava|party a kluby,

Mládí kupředu - nová generace české hudby má konečně šanci se někde prezentovat a to na přehlídce české elektronické hudby – Elekce 2014 s podtitulem Progres.

Za poslední rok se nečekaně vyjevilo mnoho nových talentů, objevů a nadějí české hudební scény, přičemž mnoho z nich využívalo syntezátory, počítače a jinou elektrotechniku. Většina z nich tvoří to, na čem se můžeme shodnout jako na elektronické hudbě.

České elektronice se po dlouhé době začíná dařit – z klubů se začíná dostávat i do mp3 přehrávačů, rádií, videí, filmů – takřka všude. I z tohoto důvodu tento rok máme potřebu na tento jev reagovat, a to právě tématem „Progres“.

V rámci jednodenní přehlídky představíme to nejzajímavější z české elektronické scény a nabídneme několik workshopů, které se týkají právě vývoje, progresu, nových nadějí a talentů.

Lístky:
Předprodej od 28.dubna do 30. dubna: 150 Kč 
Předprodej od 1. května: 250 Kč 
Na místě: 300 Kč

MeetFactory
Tel: 251551796
Ke Sklárně 15
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: