Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
března

Dílna současného umění – PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Artpark

zpět na výpis akcí
 

Zahajujeme další pololetí kreativního kurzu současného umění pro děti od 7 do 11 let. První ukázková lekce je tradičně pro všechny zdarma.

Datum:05. 03. 24
Cena:Zdarma
Čas:15:00 - 16:30
Kategorie: kultura| pro děti|Zábava, Kreativita

Máte doma děti ve věku 7 – 11 let a hledáte pro ně vhodnou výtvarnou aktivitu na letošní rok? Přijďte se podívat na první lekci půlročního kurzu Dílna současného umění, která je pro všechny nové zájemce zdarma. Těšíme se na vás v úterý 5. března od 15:00 v Galerii Rudolfinum.

V Dílně současného umění zkoumáme, zpomalujeme, zbystřujeme smysly. Pozorujeme a zachycujeme svět kolem nás i naše vnitřní světy. Rozvíjíme, co máme rádi, ale chodíme také po ještě nevyšlapaných pěšinkách. Těm, kdo se bojí, nabízíme pomocnou ruku. Střídáme nástroje i materiály: štětce, drátky, tužky, karton, dřevo, látky. Prozkoumáváme společně Galerii Rudolfinum i veřejný prostor okolo ní. Během jara si zkusíme společně vyrobit loutky, podíváme se na jednoduché grafické techniky, vydáme se malovat pod širé nebe a vyzkoušíme si také žánr kreslené reportáže. A to je jen zlomek toho, co nás čeká!

Podrobnější informace k půlročnímu kurzu Dílna současného umění naleznete zde.

Artpark
Tel: +420770149430
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: