Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
září

Mistrovství ČR a SR ve hře Bang!

ALBI Česká republika

zpět na výpis akcí
 

Vytaste kolty na Mistrovství ČR a SR v karetní hře Bang! a "prostřílejte" se na listopadové celosvětové klání do italského Říma.

Datum:16. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:08:30 - 18:00
Kategorie: zábava| lifestyle|Nakupování, pro děti| Hry, Zábava, Kreativita

Turnaj je otevřený pro všechny pistolníky. Proběhne v sobotu 16. 9. 2023 v DDM Slezská 21/920 Praha 2, registrace začínají v 8:30 a očekávaný konce turnaje je kolem 18h. Kapacita je omezená, tak si včas rezervujte své místo(a)!

Podrobnosti o akci:

Hrát se bude v jeden den několik partií, ti nejlepší pistolníci postoupí do finálového kola. Ve finále kole dojde k určení vítěze, který pojede na listopadové mistrovství světa v Římě (to bude konat v termínu 18.-21.11.2023, pořadatel MS hradí ubytování a stravu, Albi letenku). Na ceny se mohou těšit i další medailisté, navíc každý, kdo přijde v tematickém westernovém oblečení dostane dárek;-) 

Účast na turnaji je zdarma a není omezena věkem, výherce hlavní ceny (účast na MS v Itálii) musí být ale starší 18 let. 

Na akci se můžete přihlásit zde (je možné přihlásit se i přímo na místě, preferujeme ale registraci přes formulář, ať víme, s kolika pistolníky máme počítat)

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Jakuba z Albi na: jakub.novak@albi.cz. 

 

DDM Praha 2
Tel:
Slezská 21/920
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: