Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
září

Zažít město jinak: Sousedské slavnosti oživí Smetanovo

SmetanaQ

zpět na výpis akcí
 
Tip

Poprvé v rámci sousedských slavností Zažít město jinak ožije 16. září velká část Smetanova nábřeží, a to přímo před domy č. 2–⁠6.

Datum:16. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:00:00 - 23:59
Kategorie: kultura|design, galerie zábava| gastro| lifestyle|

 V sobotu 16. září se zde na jednom místě potká zábava, design, umění, hudba a výborné jídlo i pití. Přijďte s námi hodit Smetanovo nábřeží do gala a oslavte 18. narozeniny sousedských slavností!

Těšit se můžete na zmrzlinu a slané tapas od SmetanaQ Café & Bistro, skvělé naturální víno zajistí Café Slavia a osvěžující drinky pro vás namíchá Klub Famu. Díky Hvězdnému bazaru si budete moct pořídit něco hezkého na sebe a zároveň tím podpořit dobrou věc. To vše za hudebního doprovodu těch nejlepších pražských buskerů. Ve SmetanaQ Gallery se v rámci výstavy Petra Nikla budete moct nechat vtáhnout do tajů hry s camerou obscurou.

Speciálním vrcholem dne bude unikátní módní přehlídka designérů ze SmetanaQ Showroomu ve spolupráci s ŽIVOTem 90. V krásném mezigeneračním propojení odprezentují senioři a seniorky současnou lokální designérskou scénu přímo na nábřeží v rámci přehlídky SLADKÝCH 90.

A svůj večer můžete zakončit ve dvoře SmetanaQ promítáním studentských filmů a na následné afterparty SEEYA THERE by Seeya Creative.


Kompletní program najdete na Facebookové události!

SmetanaQ
Tel: 724 575 485
Smetanovo nábřeží 4
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: