Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
dubna

Daruj oblečení správně

OC Letňany

zpět na výpis akcí
 

Darujte oblečení správně a poznejte Jednu rodinu!

Začátek:01. 04. 23
Konec:02. 04. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: zábava| poznání| Benefiční lifestyle|Nakupování, Móda,

Oblečení, které už nenosíte, může udělat ještě hodně parády a radosti. Třeba samoživitelkám a samoživitelům, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Přijďte udělat dobrou věc a zapojte se do naší charitativní sbírky „Daruj oblečení správně“, která bude probíhat u foodcourtu OC Letňany v sobotu 1. a v neděli 2. dubna od 10 do 18 hodin.

Darovat můžete dámské, pánské i dětské oblečení, které bude následně předáno neziskové organizaci Klub svobodných matek, která se postará o to, aby bylo rozděleno mezi ty nejpotřebnější.

V neděli 2. dubna přijedou charitativní sbírku podpořit i herečky a herci ze seriálu TV Nova Jedna rodina. Od 14 do 16 hodin se budete moct mimo jiné setkat se Zuzanou Vejvodovou, Tomášem Jeřábkem, Janou Paulovou, Denisou Biskupovou, Lotti Töpfer, Sebastianem Pöthe a Oliverem Vyskočilem. Odpolednem vás bude provázet moderátorka TV Nova Bára Divišová. Součástí akce bude i autogramiáda a tematický fotokoutek. Z darování oblečení budete mít nejen skvělý pocit, ale čeká na vás i sladká odměna!

OC Letňany
Tel: +420 221 742 400
Veselská 663
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: