Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
června

Otevřené ateliéry

Městská část Praha 6

zpět na výpis akcí
 
Tip

Přijďte nahlédnout do ateliérů výtvarných umělců, designérů a dalších oborů.

Začátek:17. 06. 22
Konec:19. 06. 22
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: kultura|ostatní, poznání| po praze, ostatní

Akce nabízí možnost bezplatně navštívit místa, kde se rodí umělecká díla, poznat zákulisí tvorby, či se osobně setkat s umělci. To vše vytváří jedinečné interakce a zážitky pro všechny věkové kategorie.

17.–19. června budou bezplatně otevřeny ateliéry po celé Praze a vy tak budete mít jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí umělecké tvorby.
Nenechte si ujít také doprovodný program, který je letos zaměřen na tématiku Udržitelnosti v umělecké praxi.

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení akce ve čtvrtek 16. června od 18.00 do Loftu Bubny.  Nebude chybět bohatý hudební program a těšit se můžete také na debatu se zajímavými hosty.

Často ani nevíme, že se kolem nás ateliéry nachází. Pojďme společně objevovat zajímavé tvůrce, lokality a v neposlední řadě poznávat vlastní sousedy. Kdy jindy potřebují pozornost právě umělci, než teď?

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: