Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
11
listopadu

Das Filmfest - online

Das FilmFest

zpět na výpis akcí
 

Festival německy mluvených filmů Das Filmfest z kin míří i do online prostoru.

Začátek:11. 11. 21
Konec:17. 11. 21
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 23:00
Kategorie: kultura|kina

Vedle výběru hraných i dokumentárních filmů z letošního ročníku se můžete těšit i na další filmy, které se do kin na podzim nedostaly. Na této stránce můžete od 11. do 17. listopadu vybírat z celkem 25 filmů aktuální a oceňované filmové produkce z Německa, Rakouska a Švýcarska.

S ohledem na současnou ne příliš příznivou situaci pro kulturu jsme se rozhodli letos nabídnout vybrané filmy zdarma online, a zpřístupnit je tak i zájemcům mimo Prahu a Brno, kde se naše přehlídka tradičně koná.

Všechny filmy je možné sledovat na území České republiky a Slovenska a jsou k dispozici v originále s českými a ve většině případech i s anglickými titulky. Filmy je možné sledovat po předchozí registraci.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: