Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
listopadu

Marshmallow Roasting

Manifesto Florenc – UZAVŘENO

zpět na výpis akcí
 

Co vznikne spojením opékaných marshmallow, čokolády a sušenky?

Datum:10. 11. 21
Čas:17:00 - 22:00
Kategorie: zábava| gastro|cukrárny a lahůdky, občerstvení, restaurace pro děti|

No přeci s'mores nebo-li marshmallow sendviče! Vezměte svou rodinu a přátele na nezapomenutelný zážitek opékání marshmallow na ohni v centru Prahy a vychutnejte si tuto sladkou pochoutku v útulném prostředí Manifesta Florenc. 

Marshmallow bývá spojené s americkým původem, ale historie této pěnové cukrovinky sahá až do starověkého Egypta, kde byly nejprve vyráběny jako ochucené medové bonbony zahuštěné s rostlinnou mízou proskurníku.
Až v polovině 20. století se postupně staly součástí dětských tradic v Americe díky s'mores a vy si tento tábornický zvyk můžete užít právě v Manifestu. U ohně si také můžete vychutnat i naše nové horké koktejly jako je Mandarine Gin Toddy, Blackcurrant Punch, Hruškový Shrub či horkou sangríu, které vás zahřejí od hlavy až k patě. Děti si zas mohou vychutnat horkou čokoládu s mini marshmallow od Minie's.

Balíčky na s’mores si zakoupíte zde: bit.ly/3BosRDP nebo na místě.

#LáskaKPodzimuZahřeje

Manifesto Florenc – ...
Tel:
Na Florenci
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: