Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
září

Slavnostní otevření Bikeparku

Bikepark Jahodnice

zpět na výpis akcí
 

Přijďte s námi slavnostně otevřít Bikepark Jahodnice. Areál pro celou rodinu.

Datum:04. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:15:00 - 19:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, sport| adrenalin sporty, běh a kolo, ostatní

Na tomto unikátním sportovišti o ploše několika stovek metrů čtverečních najdete pumptrackovou dráhu pro začátečníky i pro pokročilé, dětské a workoutové hřiště, jumplinu a dřevěné skills centrum, na kterém si zdokonalíte svou rovnováhu a jízdní dovednosti.

Připraven je i bohatý doprovodný program! Exhibiční jízdu vám předvede uznávaný český profirider Michal Maroši se svými svěřenci, vypracovaná těla budou k vidění při ukázkách na workoutovém hřišti, zájemce o graffiti potěší graffiti zóna s provizorní sprejerskou stěnou.

Myslíme i na ty nejmenší, ti se mohou kromě ježdění těšit na divadlo a malování na obličej.

Zvažujete koupi nového kola právě do takovéhoto parku a nevíte, které je vhodné? Pak jistě využijete bike poradenství, které bude na akci k dispozici, a to včetně možnosti zapůjčení kola zdarma.

Samozřejmostí je i občerstvení na místě.

Bikepark Jahodnice
Tel:
Nedokončená
Praha, 19800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: