Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Studio Alta

Praha 8, U Českých loděnic 4, 186 00

zpět na výpis
Tip
Studio Alta

Studio Alta - prostor pro dialog mezi uměleckým, osobním a společenským. Od května 2023 sídlí studio nově v Libeňském pivovaru.

Telefon:605 439 612
Kategorie: kultura|divadla, vizuální uměnízábava|poznání|lifestyle|

Místo, kde se setkávají tanečníci, performeři, diváci a kde existuje mnohovrstevnatý a pestrý komunitní život.

Studio ALTA vzniklo v roce 2008 jako prostor pro tvorbu a uvádění zejména tanečního umění a fyzického divadla. Postupem času se proměnilo a rozrostlo na multikulturní centrum a tvůrčí hub propojující umělce, veřejnost a různorodé komunity.

Studio ALTA na konci února 2020 opustilo po jedenácti letech industriální haly v ulici Bubenská a od května 2020 své hodnoty a poslání rozvíjí v karlínské Invalidovně, kde získalo od Národního památkového ústavu do výpůjčky celé západní křídlo. Od května 2023 sídlí Alta v budově bývalého Libeňského pivovaru.

V programu Studia ALTA dominují odvážná, inovativní díla, jejichž cílem je inspirovat k angažovanosti, kreativitě, sdílení a konstruktivnímu dialogu s jinakostí, která je základem otevřené a zdravé společnosti.  

Svou činnosti u nás realizují také ambasadoři, kteří získali prostor pro zkoušení i uvádění nových projektů, a také se svým působením podílí na dramaturgii.

Studio Alta - Neustále v pohybu. 

U Českých loděnic 4
Praha 8, 186 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: