Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Escape Point

Praha 2, Polská 1394/20, 12000

zpět na výpis
 
Escape Point

Osm unikátních her. Vyberte si tu svou! Každá hra zaručí jiný druh zábavy a adrenalinu.

Telefon:777 855 446
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

niková hra je hra, při níž jsou její účastníci uzavřeni v místnosti či místnostech, kde společně plní jednotlivé úkoly, které vedou k vyřešení celého případu. Po zdolání všech nástrah se účastníkům povede samostatně opustit prostory hry (Hru dokončí). Hráči se v krátké době musí zorientovat, nalézt stopy či indicie, které jim pomohou při plnění navazujících úkolů a logických hádanek.

Hráči zažívají na vlastní kůži fyzické dobrodružství, při kterém používají logické myšlení, spolupracují s kolegy a dokáží pružně reagovat na změny v ději hry. Každá hra má stanoven svůj vlastní časový limit, takže hráči jsou podvědomě pod časovým tlakem. Vlastní Escape games vznikly z počítačových her. Oproti počítačovým hrám Únikové hry nabízí právě tu možnost vyzkoušet si to na "vlastní kůži".

Osm unikátních her.
Vyberte si tu svou!
Každá hra zaručí jiný druh zábavy a adrenalinu. Chcete se vydat po stopách novináře, navštívit tajuplný bunkr, či vyzvat protivníky ne dvou jedinečných revolučních úkovkách? Na své si přijdou i ti nejmenší. Mohou se vydat do kouzelného pokoje, skrývající nejedno překvapení, či se naplno zasnít v našem Snu.

Polská 1394/20
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: