Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bubec

Praha 5, Tělovýchovná 748, 155 00

zpět na výpis
Tip
   
Bubec

Studio Bubec od roku 2000 působí nejen jako sochařské studio, ale i jako kulturní centrum s mnohostranným využitím.

V roce 2015 prošlo studio celkovou rekonstrukcí, takže v současnosti může umělcům nabídnout celoroční provoz díky zateplení stěn. Každoročně se zde koná festival současného umění Art Safari s pestrým doprovodným programem, studio také pravidelně organizuje festival M3 / Umění v prostoru, který je založen na kombinaci současného umění a zajímavého prostředí pražských ulic.

Mezi další úspěšné projekty patří například výstava Revoluční 30 k výročí Sametové revoluce nebo akce Senovážné žije! na podporu revitalizace Senovážného náměstí. U studia postupně vyrostlo i dětské kreativní centrum Creative Bubec, komunitní prostor Zahrada Bubec a kavárna Bubec.

Studio Bubec můžete sledovat na Facebooku.

Tělovýchovná 748
Praha 5, 155 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: