Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Hilton Prague

Praha 8, Pobřežní 1, 18600

zpět na výpis
Tip
Hilton Prague

Hotel Hilton Prague byl jmenován jako „Nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice“ již druhým rokem za sebou.

Telefon:224 841 111
Kategorie: zábava|zábava - ostatnígastro|občerstvení, restaurace, vinárny, ostatnípro děti|Hry, Zábava

Moderní budova hotelu Hilton Prague situovaná na pravém břehu řeky Vltavy nabízí 791 pokojů pro hosty, posilovnu a lázně na přibližně 2 000 m2 a konferenční prostory o celkové rozloze téměř 5000 m2. Hotel Hilton Prague je nejlepší volbou pro jakoukoli akci, firemní i soukromou – konference a kongresy v Praze, svatby či oslavy narozenin. Kongresový sál nabízí kapacitu až pro 1500 účastníků, elegantní sál Hilton Grand Ballroom pojme 650 osob a dále je vám k dispozici 33 multifunkčních konferenčních salónků a zasedacích místností.

V elegantním prostředí tří restaurací a dvou barů nabízíme hostům rozmanitý výběr pokrmů a nápojů z moderní i tradiční mezinárodní kuchyně. Střešní bar Cloud 9 Sky Bar & Lounge hotelu Hilton Prague nabízí velkolepý výhled. Café & Bistro je otevřeno 24 hodin.

Pobřežní 1
Praha 8, 18600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Doporučujeme vyzkoušet: