Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Dinosauria Museum Prague

Tuchoměřice, Ke Kopanině 421, 252 67

zpět na výpis
Tip
 
Dinosauria Museum Prague

Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě! Vaše jediná cesta zpět v čase do druhohor!

Telefon:+420 702 222 433

Světový unikát, který boří představy o muzeu

Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě Dinosauria Museum Prague. Vydejte se 200 milionů let nazpět mezi velikány druhohor. Objevte jednu z největších soukromých sbírek opravdových koster dinosaurů, modely tak věrné, že vám naskočí husí kůže, a nejmodernější technologie pro vaši zábavu a poznávání. Žádné napodobeniny ani kompromisy. Zažijte 4 000 m2 reálného světa dinosaurů na vlastní kůži.

ORIGINÁLNÍ KOSTRY
Mimořádně zachovalé, až 200 milionů let staré exponáty, skládající se až z 90 % původních kostí pravěkých dinosaurů, se rozpínají až do délky neuvěřitelných 24 metrů. Z jejich jedinečných příběhů se vám zatají dech.

MODELY V ŽIVOTNÍ VELIKOSTI
Neuvěřitelně věrné modely jsou výsledkem nejaktuálnějších paleontologických poznatků a spolupráce se studiem Blue Rhino. Reálné proporce a použité materiály způsobí, že vám při pohledu do očí tyranosaura rexe ztuhne krev v žilách.

VIRTUÁLNÍ REALITA
Spojení nejmodernější technologie virtuální reality a 5D vjemových efektů vás přenese do druhohor mezi dinosaury. Nasaďte si VR brýle a sami nebo s kamarády zažijte cestu do pravěku na vlastní kůži.

FASCINUJÍCÍ GEOSVĚT
Objevte jedinečnou sbírku kamenných krás, jak je umí stvořit jen příroda. Na jednom místě spatříte tisíce minerálů různých podob – trilobity, zkamenělá dřeva, meteority, přírodní i vybroušené drahokamy a další sběratelské perly.

VZDĚLÁVÁNÍ A ZÁBAVA
Vyzkoušejte své znalosti o dinosaurech nebo získejte prostřednictvím moderních technologií nové. Užijte si vzdělávání a zábavu na jednom místě. Pro každého máme něco, a to bez ohledu na věk. Nejzábavnější škola dinosaurů čeká.

Ceník a online rezervace vstupenek ZDE

Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Ke Kopanině 421
Tuchoměřice, 252 67
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: