Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Centrum Stromovka

Praha 7, Veletržní 24, 17000

zpět na výpis
   
Centrum Stromovka

Obchodní centrum, kde najdete supermarket Lidl a řadu dalších obchodů, ale také originální food court.

Telefon:601 395 131
Kategorie: zábava|gastro|restauracepro děti|Příroda, Hry, Zábava

Nakupování. Zatímco doteď jste mnohdy museli obíhat celou Letnou, ne-li Prahu 7, abyste vše sehnali, nyní můžete nakoupit všechno potřebné pod jednou střechou v Centru Stromovka.

V našich obchodech obléknete celou rodinu, seženete léky i drogerii, nakoupíte dárky pro nejbližší, vybavíte se na dovolenou nebo se připravíte na výlet do hor. Nechybí ani supermarket Lidl i menší specializované obchody, jako třeba řeznictví či papírnictví.

Relaxace.Nezapomínáme ani na vaši relaxaci a péči o sebe. U nás se můžete nechat rozmazlit v kadeřnictví nebo na sobě zapracovat na nejnovějších posilovacích a kardio strojích v moderním fitness studiu FITINN, které je pro vás otevřeno denně od 6:00 do 24:00.

Samozřejmostí je i dětský koutek, kde se zabaví ti nejmenší. Čeká na vás také až 500 parkovacích míst v podzemním parkingu.

Parket. Vytvořili jsme pro vás pop-up zónu, neobvyklý gastronomický zážitek s atmosférou ulice pod střechou Centra Stromovka. Tady a teď. Takový je PARKet.
Žádné klasické fast foody zde ale nehledejte – na PARKetu se setkávají obchody, relax a jedinečné gastronomické koncepty, které se budou v průběhu času měnit. Od denně čerstvých rybích specialit, přes několik hodin tažené barbecue, neobvyklé gruzínské pokrmy, fenomenální vafle a dortíky, až po unikátní drinky čajové mixologie s fair trade kvalitou.

PARKet je místo s osobitým designem, kde si můžete dát sraz s kamarády po práci na skleničku nebo si o víkendu skočit na oběd. Naše pop-up zóna je tu pro vás, i když nemáte hlad ani žízeň. Pravidelně zde pořádáme kulturní akce, ať už jde o sety našich rezidenčních DJs nebo živé koncerty.

Veletržní 24
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: