Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sou100 Žižkov

Praha 3 – Žižkov, Štítného 625/11, 130 00

zpět na výpis
Tip
Sou100 Žižkov

Sou100 Žižkov je moderní česká pivní restaurace, která využívá výhradně domácí suroviny.

Telefon:+420 723 105 660
Kategorie: kultura|zábava|gastro|bary a pivnice, restaurace

Pracujeme s tradičními českými recepty, které ale připravujeme současnými postupy. Jídla se též servírují v moderním stylu. Všechny nápoje v restauraci jsou také českého původu. Najdete u nás např. limonády Zon či exkluzivní vodu Krondorf.

Velkou důležitost přikládáme dobrému pivu, a tak se o něj se vší péčí staráme. Na čepu máme 8 druhů piv z Plzeňského Prazdroje. Se surovinami zacházíme šetrně, neplýtváme s nimi a myslíme na přírodu – například menu tiskneme na recyklovaný papír.
 
Nabízíme: obědy (polední menu i a la carte), večeře, občasné brunche, možnost rodinných oslav, večírků, menších společenských akcí či hudebních vystoupení, pivní degustace.


Sledujte nás na Facebooku a Instagramu!
 

Štítného 625/11
Praha 3 – Žižkov, 130 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: