Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

IKEA Point

Praha 1, Václavské náměstí 16, 11000

zpět na výpis
Tip
 
IKEA Point

Přijďte se inspirovat, naplánovat a konzultovat řešení do svého domova s našimi odborníky. IKEA studio otevíráme 20. září 2018.

Telefon:234 567 890
Kategorie: gastro|kavárnylifestyle|Nakupování, Bydlení

Otevírací doba
IKEA Point

PO – NE 9:00 – 21:00
IKEA Café
PO – NE 9:00 – 21:00

Ve čtvrtek 20. září se ve spodní části Václavského náměstí otevře pro veřejnost nový formát švédského prodejce nábytku Ikea, pop-up neboli menší dočasnou prodejnu, která nese název Ikea Point. “Je to náš nový koncept, jak se přiblížit zákazníkům,” prohlásila Mounia El Hilali, čerstvá generální ředitelka Ikey pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

Přítomností v centru Prahy chce být Ikea blíž hlavně zákazníkům, kteří nemají vůz a nákup na krajích Prahy – v obchodních domech Černý Most nebo Zličín – je pro ně náročný.

Ikea Point bude otevřený denně od 9 do 21 hodin, stejně jako velké obchodní domy, a lze v něm využít služby plánovacího studia nebo se posadit do kavárny s možností dobít si mobil. Celková plocha Ikea Pointu pro veřejnost je 737 metrů čtverečních a bude na ní k dispozici 30 zaměstnanců.

Václavské náměstí 16
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: