Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Artual, z. s.

Praha 7, Letohradská 62, 17000

zpět na výpis
 
Artual, z. s.

Prostor pro tvořivost skrze tanec, výtvarnou tvorbu, divadlo, hudbu.

Kategorie:

V září 2014 jsme otevřeli na Praze 7 na Letné revoluční školu umění, prostor pro tvořivost. Najdete u nás pravidelné lekce v oborech tanec, výtvarná tvorba a divadlo, individuální lekce lekce v oborech tanec, výtvarná tvorba, divadlo a hudba a to vše pro dospělé i pro děti. Jedná se o projekt, který má být alternativou klasického vzdělávání v uměleckých kurzech a základních uměleckých školách.

Můžete u nás čekat zábavné a tvořivé hodiny plné hry a improvizace. Zajímá nás kdo jste a co je ve vás ukryto a právě to chceme spolu s vámi objevit a rozvíjet. Naše škola bude o vás – o probuzení umělce ve vás a otevření cesty k vlastní autentické umělecké tvorbě.

Letohradská 62
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na ty nejlepší vánoční trhy, ochutnáte tradiční i netradiční vánoční speciality, nakoupíte ekodárky, zajdete na mikulášskou... Tady je předvánoční nadílka těch nejlepších prosincových akcí zdarma.

Doporučujeme vyzkoušet: