Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Questerland

Praha 2, Manesova 54, 12000

zpět na výpis
Questerland

Centrum únikových her QUESTERLAND. Cílem hry je pomocí řešení logických hádanek a puzzlů uniknout během 60 minut ze zavřené místnosti.

Telefon:774458073
Kategorie: zábava|zábavní centra, zábava - ostatní

Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Naším hlavním zaměřením je využívání elektroniky ve hrách, profesionální dekorace a efekty, které bourají hrajnici mezi hrou a realitou. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Čeká Vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován Váš úsudek, postřeh, logické myšlení a schopnost týmové spolupráce. Přijďte do Questerlandu, staňte se součástí úchvatného námětu, rozbijte stereotyp a zažijte s přáteli či rodinou něco nového. Úniková hra v Questerlandu vám přinese jedinečné zážitky, které stmelí kolektiv, a společně na hru budete dlouho vzpomínat.

V současné době si můžete zahrát jednu ze tří našich her: 

Úniková hra Va-Bank 

 


Když se rozhodnete vyloupit banku, musíte být připraveni opravdu na všechno. Stačí jediné chybné rozhodnutí a situace se začne vyvíjet zcela jinak, než by měla. Zde Vás očekává napínavý úkol se spoustou nečekaných zvratů a překvapení. Je jen na vás jak se s nimi vyrovnáte. Budete si každý krok pečlivě rozmýšlet dopředu anebo budete improvizovat na místě? Podaří se Vám z nesnází vybřednout včas? Odpověď najdete v dobrodružství Va-Bank.

Únik z čarodějnické školy Magie a Kouzel


- Interaktivní hra
- Úkoly ve hře se plní za pomoci kouzelnických hůlek

Nejnovější elektonické technologie a velkorysý rozpočet Vám dovolí čarovat kouzenými hůkami, mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo a prostě čarovat. Na pohádkovém zámku plném tajemství a záhad se budete cítit jako opravový kouzelníci. Jako Harry Potter. Čeká Vás kouzelné dobrodružství jak pro dospělé, tak i pro jejich děti.

Apocalypse Zombie 2213

 - Profesionální filmové dekorace 
- Ani jeden mechanický zámek

- 100% interaktviní


Nová hororová hra v Questerlandu. Při hraní této hry se budete cítit jako hlavní protagonisté akčního filmu.

Potom, co vypukla epidemie a svět obsadili zombie se lidstvo ukrývá v síti bunkrů. V jednom z těchto bunkrů profesor vyvinul vakcínu pro zničení zombie viru, ale spojení s ním bylo záhadně přerušeno...


Manesova 54
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: