Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Showroom.

Praha 1, Klimentská 3, 11000

zpět na výpis
 
Showroom.

Nový projekt v centru Prahy spojující designéry z různých módních odvětví.

Telefon:724342699
Kategorie: kultura|design

Showroom. je nejen místem pro prezentaci a prodej produktů, ale také místem, ve kterém některé z kolekcí přímo vznikají. Je komunitním prostorem designérů, kteří ho založili a kteří v něm i navrhují a pracují. Návštěvníci tak budou mít možnost vidět skutečnou základnu designérů, ve které si mohou autorské kousky koupit, ale také se s designéry osobně setkat a nahlédnout do jejich kuchyně.

K pětici stálých vystavovatelů, které nový Showroom. obydlují, patří česká značka SOOLISTA, za kterou stojí Zuzana Hartlová navrhující košile a oděvy netradičních střihů s propracovanými detaily. Autorský šperk bude zastoupen designérkou KLÁROU ŠÍPKOVOU. Projekt PBG rozšíří sortiment obchodu o designové tašky a notesy podle návrhů Kláry Felixové, Anety Vojtové a Terezy Horákové. K Showroomu. budou neodmyslitelně patřit i originální papírové tašky MONADA z dílny Moniky Paholkové a boty maďarské obuvní návrhářky Diány Polgár, tvořící pod značkou DYAN.

Klimentská 3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: