Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Showroom.

Praha 1, Klimentská 3, 11000

zpět na výpis
 
Showroom.

Nový projekt v centru Prahy spojující designéry z různých módních odvětví.

Telefon:724342699
Kategorie: kultura|design

Showroom. je nejen místem pro prezentaci a prodej produktů, ale také místem, ve kterém některé z kolekcí přímo vznikají. Je komunitním prostorem designérů, kteří ho založili a kteří v něm i navrhují a pracují. Návštěvníci tak budou mít možnost vidět skutečnou základnu designérů, ve které si mohou autorské kousky koupit, ale také se s designéry osobně setkat a nahlédnout do jejich kuchyně.

K pětici stálých vystavovatelů, které nový Showroom. obydlují, patří česká značka SOOLISTA, za kterou stojí Zuzana Hartlová navrhující košile a oděvy netradičních střihů s propracovanými detaily. Autorský šperk bude zastoupen designérkou KLÁROU ŠÍPKOVOU. Projekt PBG rozšíří sortiment obchodu o designové tašky a notesy podle návrhů Kláry Felixové, Anety Vojtové a Terezy Horákové. K Showroomu. budou neodmyslitelně patřit i originální papírové tašky MONADA z dílny Moniky Paholkové a boty maďarské obuvní návrhářky Diány Polgár, tvořící pod značkou DYAN.

Klimentská 3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: