Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Amato Letná

Praha 7, Kamenická 30, 17000

zpět na výpis
Tip
 
Amato Letná

Tradiční italská zmrzlina z čerstvých surovin & výborná italská káva.

Telefon:223 016 223
Kategorie: gastro|kavárny

Gelato
Bez barviv, konzervantů či umělých aromat. Věříme, že jednoduchost nám pomáhá vytvořit opravdové “gelato naturale”. Používáme čerstvé sezónní ovoce zejména od malých lokálních farmářů, kteří tak jako my, pracují řemeslným způsobem.

Naše příchutě jsou každý den jiné, dle toho, jaké je období roku a sezónnosti ovoce, dle jeho původu a různého stupně zralosti.

A právě proto opravdová řemeslná zmrzlina není nikdy stejná, standardizovaná, ale pokaždé vás obdaruje unikátními chutěmi!

Vycházíme vstříc také vašim novým požadavkům a garantujeme, že všechny naše zmrzliny, ať už mléčné nebo ovocné (pokud není uvedeno jinak) jsou bezlepkové a sorbety a granity jsou také veganské a bezlaktózové.

Každý den, se stejným zápalem a stejnou pečlivostí, vyrábíme naši zmrzlinu a další speciality, které můžete najít v naší kavárně.

Caffé
Naše káva je pomalu pražená směs 70 % arabiky a 30 % robusty, kde vynikne aroma a intenzivní chuť klasické italské kávy.

Káva
Nabízíme klasické italské kávové nápoje jako espresso, cappuccino, caffé latte, ale také populární flat white a jiné. V nabídce máme i bezkofeinovou kávu a rostlinné mléko.ic navíc.

Ke zmrzlině jsme chtěli přidat další typicky italský produkt, a to kávu. Spousta zákazníků nám ji chválí, což nám potvrzuje, že naše volba byla správná. Když vkročíte do Gelaterie & Caffé Amato, víte že se můžete v klidu posadit a vychutnat si zmrzlinu či jakoukoliv jinou dobrotu v příjemném, přátelském a rodinném prostředí. Jako byste byli u Vás doma.

 Otevírací doba:

 Po – Ne 11 – 19

Kamenická 30
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: