Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Farrango CLUB

Praha 2, Vinohradská 1789/40, 12000

zpět na výpis
 
Farrango CLUB

Café & Lifestyle Farrango je Asijská fusion Lounge. Gay bar.

Telefon:222 518 473
Kategorie: gastro|bary a pivnice

Nabízí zákusky, dorty a sendviče převážně Thajské, ale i z dalších zemí equatoriální Asie. Některé dorty a pokrmy jsou fúzovány či upravovány pro evropské klienty převážně pak v intenzitě pálivosti nebo ingrediencí, na které nejsou Evropané zvyklí.

Konceptem kavárny a baru je představení fúzované thajské kuchyně, která v poslední době stále vice dominuje gastronomickému nebi nejen na celém světě, ale i v samotném Thajsku. Základním pilířem celého projektu je nabídnout zákazníkovi exklusivní dorty, zákusky a sendviče, perfektní servis, výbornou hudbu i skvělé nápoje - to vše v krásném prostředí stylového prostoru.

Název Farrango pochází z thajského slova Farang – jak Thajci nazývají cizince evropského původu. Farang vzniklo z thajského názvu Farang set, což je výraz pro Francii. Prvním bělochem, který vstoupil na půdu Thajska, byl totiž Francouz, kterým se v době křížových výprav říkalo 'Frank'. Francouzi kolonizovali okolní země Laos, Vietnam a Kambodžu, avšak kolonizovat Thajsko se nikdy nikomu nepodařilo.

Majitel kavártny a baru, Martin Štefánek již 12 let žije a pracuje v thajském Bangkoku v oblasti lidských zdrojů. Gastronomie je jeho druhou pracovní aktivitou a osobní zálibou. 

Vinohradská 1789/40
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: