Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Garage store

Praha 7, Veverkova 6, 17000

zpět na výpis
   
Garage store

Obchod s vinyly, vintage hifi a teniskami.

Telefon:777 147 133
Kategorie: lifestyle|Nakupování

Hudba a móda jsou dneska nerozluční kamarádi, stejně jako DJ Robot a zběratel sneakers Martin Šurda, kteří otevřeli obchod na Letné. Místo, kde pro vás budou selektovat to nejlepší od kvalitních značek a muzikantů, a kde se potkáte se spoustou známých (svých vlastních i těch, které zná každý).
 
Chceme, aby to bylo místo s příjemnou atmosférou a charakterem. Vytváříme spíš takový meeting point na Letné pro všechny, kdo mají rádi stejné věci jako my. Zajímají se o hudbu a o módu do hloubky a baví je o tom mluvit s kámošema, nebo s úplně novými lidmi. Proto u nás narazíte i na různé hudební a sportovní eventy, které jsou na koncentraci zajímavých nápadů a lidí z oboru úplně nejlepší".

Právě připravujeme 20. Září 2014 akce Zažít město jinak, bude koncert přední české kapely, dětská kreativní dílna atd. vysvětlují Robert Malý (DJ Robot) a Martin Šurda (Sneaker Barber) . 

Otevírací doba    
po - pá: 11:00 - 19:00
so: 12:00 - 16:00

Součástí je i Sneaker Barber - obchod s teniskami kultovních značek.

Veverkova 6
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: