Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Le Camille

Praha 5, Štefánikova 8, 15000

zpět na výpis
 
Le Camille

Nově jídla sebou a na rozvoz. Přesvědčte se, že jídla mohou být nejen chutná, ale i zdravá.

Telefon:731 439 713
Kategorie: gastro|restaurace

Le Camille se nevzdává a budeme pro vás i nadále vařit pasta fresca. Zabalíme vše s sebou a můžete si buď vyzvednout nebo využít rozvoz a vychutnat si naší domácí pastu v pohodlí vašeho domova.

Jídla připravuje a rozvážíme od 11:00 do 20:00
Menu na každý týden najdete na našem facebooku.
Pro objednávky volejte 777 764 372/ 731 439 713

Buďte zdraví!

Naše filosofie
Usměvavá obsluha, příjemné prostředí a kvalitní a chutné jídlo. To je naše hlavní motto. Jídlo nás zkrátka baví. Baví nás, když jsou zákazníci spokojení a rádi se k nám vrací. Chceme vám ukázat, že i rychlé občerstvení může být zážitek, který vám rozzáří celý den.


Přijďte si k nám vyzkoušet, jaké to je, když ve vás jídlo probouzí chuť už při prvním pohledu. Pokaždé vás překvapíme něčím originálním, představíme vám něco nového. Ukážeme vám, že i rychlé jídlo může být gurmánským a společenským zážitkem.

 

Štefánikova 8
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: