Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sweet Secret of Raw

Praha 2, Rumunská 25, 120 00

zpět na výpis
 
Sweet Secret of Raw

Cukrárna zameřená na raw food = syrovou, nevařenou stravu

Telefon:799501255
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Sweet Secret of raw si dává za cíl přinášet vám čistou, zdravou a poctivou stravu v době, kdy součástí téměř všech potravin jsou umělá barviva, konzervanty, éčka a další chemie.

Raw dorty a další zákusky nelze ničím ošidit, nijak chemicky upravit, nelze uměle zvětšit jejich objem, nepoužívá se mouka, cukr, mléko ani vejce.

Raw cukrárna vám nabízí:
Přes 50 druhů raw dortů
Raw sušenky
Raw ovocné plátky
Zdravé a osvěžující nápoje a koktejly
Skvělé čerstvé čaje a kávu
Raw snídaně již od 8 hodin ráno

Ke snídani můžete ochutnat třeba raw cereálie s mandlovým mlékem, banánové lívanečky plněné čokoládovým krémem nebo raw vafle s malinovou marmeládou.

Otevírací doba:
PO-PÁ 8:00-21:00
SO,NE 10:00-21:00

Rumunská 25
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: