Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Cafe 80´s

Praha 1, V Kolkovně 6, 110 00

zpět na výpis
   
Cafe 80´s

Café - Restaurant & Disco club v centru Prahy inspirovaný dobou 80. let.

Telefon:725 991 924
Kategorie: zábava|party a kluby

V přízemí Cafe 80's se nachází cafe - restaurant, kde vám nabízíme od skvělé snídaně počinaje po typické zákusky, chlebíčky,saláty, obědy, večeře, ale především naše speciality jako 15 druhů tataráků míchaných před Vašimi zraky a lahodné čerstvé ústřice.

V suterénu je Disco Club - 80s se světelnou podlahou,barem, VIP loungem.Ty největší pecky 80 let vám pouští ty nej Discžokejové. Jsme podnik který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci která v osmdesátkách vyrůstala a ráda si tyto časy šílené módy,nových trendů, prvních počítačů, videoklipů a dodnes oblíbených hitů připomene.

Otevírací doba:
Restaurant: po - ne 9:00 -02:00
Disco Club: st - so 21:00 - 04:00

V Kolkovně 6
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na ty nejlepší vánoční trhy, ochutnáte tradiční i netradiční vánoční speciality, nakoupíte ekodárky, zajdete na mikulášskou... Tady je předvánoční nadílka těch nejlepších prosincových akcí zdarma.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: