Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

ART Salon S

Praha 2, Jiráskovo náměstí 6, 120 00

zpět na výpis
Tip
ART Salon S

Galerie Art Salon S sídlí v Tančícím domě a nabízí návštěvníkům pestrý program, který je zaměřen na prezentaci současného světa umění.

Kategorie: kultura|galerie

Galerie Art Salon S sídlí v Tančícím domě a nabízí návštěvníkům dynamický program se zaměřením na prezentaci současných mladých autorů z České republiky i zahraničí, stejně jako uznávaných českých i světových jmen.

Hlavním cílem Art Salon S je objevovat a podporovat mladé talentované umělce a umožnit těmto nadějným autorům prosadit se, získat uznání znalců a pozornost veřejnosti. Činnost galerie však sahá mnohem dále. Art Salon S se snaží propojovat každodenní svět lidí se světem umění prostřednictví komentovaných prohlídek, přednášek, diskusí a další odborné činnosti, a tím rozšiřovat povědomí o současném umění a uměleckém trhu u široké veřejnosti.

Každý návštěvník galerie má navíc možnost zavítat do baru na střeše Tančícího domu, vychutnat si zde kávu či jiné občerstvení a pokochat se jedním z nejhezčích výhledů na Staré Město, Vltavu a Pražský hrad, které Praha nabízí.

V 7. patře Tančícího domu se dále nachází umělecká restaurace Ginger & Fred, která nabízí menu inspirované nejen francouzskou kuchyní.

Jiráskovo náměstí 6
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: