Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ostrava v Praze

, ,

zpět na výpis
 
Ostrava v Praze

Festival ostravských divadel.

Kategorie: kultura|divadla

Přesto, že Ostrava je třetím největším městem České republiky, úroveň a pestrost kulturního dění našeho města daleko přesahuje nejen Moravskoslezský kraj, ale i hranice státu. I přes průmyslový charakter města se Ostrava vždy uměla prezentovat i v kultuře, po roce 1989 ještě intenzivněji.

Významnou stopu v každém návštěvníkovi našeho města, který miluje divadlo, zanechají neopakovatelné zážitky z desítek možných představení všech našich čtyř divadel, která nabízejí drama, opery, balet i muzikály. Nemálo k tomu přispívá existence Janáčkovy konzervatoře Ostrava, která je líhní talentů pro všechny čtyři divadelní žánry, letos už rovných šedesát let.

Každoroční podzimní přehlídka Ostrava v Praze proto nabízí vždy to nejlepší, co jednotlivé soubory připravily. 

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: