Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

SkiPark Praha

Praha 6, Na Vypichu, 160 00

zpět na výpis
Tip
     
SkiPark Praha

SkiPark Praha je venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem, která poskytuje dětem i dospělým možnost lyžovat v Praze.

Telefon:+420 608 303 496
Kategorie: sport|ostatní

Projekt Skipark Praha navazuje na pětiletý projekt ve Velké Chuchli. K dispozici je půjčovna běžkařského vybavení a možnost využít zkušených instruktorů. Zasněžovat se začíná, jakmile to přírodní podmínky dovolí. Pražským školám poskytujeme v dopoledních hodinách instruktory a běžkařské vybavení zdarma.

Okruh je otevřen každodenně pro veřejnost i školy (více v sekci Pro školy). Ve Ski parku je osvětlení, které umožní využívat lyžařský areál i v odpoledních a večerních hodnách.

Provozní doba
PO – NE 8.00 – 21.00
 
Kde nás najdete
Skipark Praha naleznete na prostranství před oborou Hvězda na Praze 6 – Vypichu.  Zázemí Skiparku a půjčovna jsou vedle dětského dopravního hřiště v ulici Na Vypichu.

Na Vypichu
Praha 6, 160 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: