Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Kavárna Potrvá 

Praha 6, Srbská 2, 16000

zpět na výpis
Tip
 
Kavárna Potrvá 

Kavárna Potrvá se nachází ve sklepních prostorách činžovního domu v pražských Dejvicích.

Telefon:723305330
Kategorie: gastro|kavárny

Kromě kulturního programu Vám můžeme nabídnout široký sortiment z našeho menu – na čepu máme Svijanský Máz 11° a Kvasničák 13°, připravujeme čerstvě praženou kávu La Boheme, rozléváme vína tuzemská i zahraniční a jistě Vás zaujme i náš výběr zámořských rumů.

V neposlední řadě nechybí ani široký sortiment nealkoholických nápojů v čele s našimi domácími limonádami nebo berlínským drinkem Club maté. Pokud Vás trápí hlad, jistě Vás potěší polévka dle denní nabídky, naše vlastní nakládané hermelíny nebo široký výběr zapečených toastů. Na přání Vám můžeme připravit také bezlepkovou variantu těchto pokrmů. 

Otevírací doba: 15.00–24.00
 

Srbská 2
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: