Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Monarch - Na Perštýně

Praha 1, Na Perštýně 15, 110 00

zpět na výpis
 
Monarch - Na Perštýně

Monarch sídlí v centru Prahy v ulici Na Perštýně 15. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení.

Telefon:703 182 801
Kategorie: gastro|restaurace

Nejprve to byl vinný bar, poté gastrobar; stávající restaurace je v provozu od května roku 2017. Za projektem stojí skupina Premier Group jejímž členem je i významný hráč na trhu s víny a destiláty, společnost Premier Wines & Spirits. Pro restauraci je výhradním dodavatelem vín, destilátů, nealkoholických nápojů a vlastních značek ovocných pálenek Baron Hildprandt.

O autentickou a neopakovatelnou chuť jídel se stará šéfkuchař Alan Dlugopolský. Hosté ho mohou spatřit v otevřené kuchyni uprostřed restaurace u Josper grilu. Hlavním produktem jsou „pravé“ americké steaky ze stařeného masa s USDA certifikací. Tato certifikace garantuje nejvyšší kvalitu dostupného hovězího masa z USA plemene Black Angus, které na svůj okamžik čeká ve speciálních lednicích suchého zrání a je vystaveno pohledům hostů přímo v prostoru restaurace. Milovníci vín zde mají možnost ochutnat vynikající vína ze široké nabídky od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství z celé Evropy.

Na Perštýně 15
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: