Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sansho

Praha 1, Petrská 25, 110 00

zpět na výpis
Tip
   
Sansho

Šéfkuchař Paul Day vám přináší zábavná, funky asijská jídla, která vás budou bavit a která si můžete vychutnat v místě s uvolněnou atmosférou.

Telefon:222 317 425
Kategorie: gastro|restaurace

Naše filozofie se zakládá na poctivém jídle, nejlepších surovinách, znalostech a dobré náladě. 

Záleží nám na našich zvířatech na farmách, záleží nám na tom, jak se maso zpracovává a bourá a kdo jsou naši dodavatelé. Podporujeme místní výrobce a farmáře.

Záleží nám na tom co děláme a máme vášeň pro poctivé jídlo, vaření a servis. Je nám dobře jak v kuchyni tak na place, jelikož naši práci děláme rádi. 

Vše co v Sanshu jíte je v Sanshu vyrobené. Jsme pyšní na naše roti placky i na náš chleba připravovaný na páře, baví nás neustále hledat ty nejlepší suroviny. Pálivý Sansho džem se stává slavým. Obsahuje 14 různých ingrediencí a vyrábíme jej 3 dny. A máme z něho opravdu radost...

Podporujeme a propagujeme filozofii od čumáčku po ocas. Zpracováváme a vaříme vše, od hlavy až k patě. Sledujeme zvíře z pastvy až na váš stůl a víme, co vám servírujeme. Jen šťastná zvířata od šťastných farmářů.

Petrská 25
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: