Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Peperoncino

Praha 7, Letohradská 34, 17000

zpět na výpis
 
Peperoncino

To nejlepší ze středomořské kuchyně v rodinné atmosféře.

Kategorie: gastro|restaurace

V jedné z nejživějších pražských čtvrtí, v místě s neopakovatelným geniem loci, jsme našli ideální místo pro splnění našeho snu. Místo, kde bychom mohli navázat na mnohaleté zkušenosti z prestižních pražských podniků a otevřít zde restauraci, která bude nabízet to nejlepší ze středomořské kuchyně v takřka rodinné atmosféře. Zakládáme si na tom, že se u nás nejen dobře vaří, ale že každému našemu hostovi věnujeme veškerou pozornost. Vše je založeno na jednoduché filozofii - otevřeli jsme restauraci pro naše přátelé a chceme, aby se u nás cítili jako doma. Budou-li oni spokojeni, budou se k nám rádi vracet i jejich hosté. I z nich se časem stanou přátelé, kteří přivedou své známé. Této myšlence je u nás podřízeno vše - od kuchyně, založené výhradně na čerstvých surovinách, přes příjemnou obsluhu, až po výběr židlí, na které vás usadíme - všechno pečlivě vybíráme s ohledem na vaše pohodlí a maximální zážitek. A protože chceme, aby se naši přátelé vraceli co nejčastěji, nezaplatíte u nás nikdy víc, než by bylo slušné.

Letohradská 34
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Doporučujeme vyzkoušet: