Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Turnovská pivnice Churchill

Praha 2, Italská 69, 120 00

zpět na výpis
 
Turnovská pivnice Churchill

V Turnovské pivnici si můžete vychutnat pivo z Turnovského pivovaru i výtečnou kuchyni.

Telefon:734 360 982
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

V nabídce najdete točenou osmičku, desítku a světlý i tmavý Turnovský ležák. Desítku a dvanáctku zde můžete zakoupit i v litrových PET lahvích.

Trvalý jídelní lístek doplňuje v pracovní dny polední menu.

Síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník a v Příhrazech, které spojují řemeslná piva z Turnova. Protože pouze ve vlastních podnicích se dá kontrolovat a udržovat nejvyšší kvalita vlastního piva.  Jedinečný koncept je oslavou tradičního, historického vaření piva řemeslnou metodou s pomocí moderních technologií.

Naším cílem bylo vytvořit koncept moderních podniků pro současného hosta a zároveň zachovat prvky tradiční pivnice, kde si můžete vychutnat prémiovou značku z našeho minipivovaru. Abychom mohli stále kontrolovat jeho kvalitu, pivo čepujeme pouze u nás. 

OTEVÍRACÍ DOBA
Po - So: 11:00 - 23:00
Ne: 11:00 - 22:00
Státní svátky: 11:00 - 21:00

Italská 69
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: