Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Next.Move Smíchov

Praha, Na Valentince 3336/4, 15000

zpět na výpis
 
Next.Move Smíchov

Propojujeme fitness trendy s nejmodernější technologií pro jedinečný sportovní zážitek a dáváme tak cvičení nový rozměr.

Kategorie: sport|fitnesslifestyle|Relax, Zdraví

Zacvičte si v netradičním designovém prostoru s využitím nejmodernějších technologií. S námi je jednoduché začít a změnit tak svůj život k lepšímu. Máme vše, co k tomu potřebujete - špičkové nástroje a motivační prostředí.

Jste sportovec, začátečník nebo někde mezi? Každý se může připojit k naší komunitě bez ohledu na svou kondici nebo předchozí zkušenosti. Najdete u nás vybavení světoznámé značky Eleiko (Švédsko) a špičkové posilovací stroje od Technogym.

Přijďte a sdílejte energii se stejně smýšlejícími nadšenci pro zdraví a fitness. Naším cílem je dopřát vám fantastický zážitek ze cvičení, který vám změní život.

Na Valentince 3336/4
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: