Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

420 Restaurant

Praha, Staroměstské náměstí 480/24, 11000

zpět na výpis
 
420 Restaurant

Poctivý servis a nevšední kulinářské zážitky v podání michelinského šéfkuchaře Radka Kašpárka.

Telefon:722 420 099
Kategorie: gastro|gastro prodejny, restaurace

Moderní česká kuchyně na nejstarším pražském náměstí.

Do domu U Červené lišky přímo naproti orloji přinášíme poctivý servis a nevšední kulinářské zážitky v podání michelinského šéfkuchaře Radka Kašpárka.

Kuchyni má pod palcem Radek Kašpárek a Marek Komínek. Naservírují vám svůj pohled na moderní českou kuchyni. Společnými silami hledají a zkouší její hranice. Manažer restaurace Miroslav Nosek se zase postará, aby na place vše klapalo jak hodinky.

Pod proskleným stropem si užijete jak velkou hostinu s rodinou nebo přáteli, tak romantickou večeři ve dvou. Na grilu na dřevěné uhlí vám připravíme steak z českého skotu.

V gotickém sklepě najdete náš obchod s potravinami. Denně zde pečeme čerstvé pečivo a vyrábíme vlastní uzeniny. Zastavte se a nakupte si na doma nebo si dejte skleničku a k tomu něco malého na zub.

Otevírací doba
Restaurace: Po - Ne 11:30 - 22:30
Obchod: Po - Ne 8:00 - 20:00

Staroměstské náměstí 480/24
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: