Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Loka - doubleshot

Praha, Na Florenci 2139/2, 11000

zpět na výpis
Tip
 
Loka - doubleshot

LOKA je espresso bar pražírny doubleshot v Masaryčce, kde vám rádi připraví zdaleka nejen kávu.

Kategorie: gastro|kavárny

LOKA nabízí výběrovou kávu z pražírny doubleshot. V nabídce jsou samozřejmě kávové nápoje založené na espressu a k tomu káva filtrovaná. Kromě toho si můžete dát i vybrané studené nápoje, skvělé čaje z Tea Mountain, vína z Veltlínu, pivo z minipivovaru Clock a baristé rádi připraví i originální drink. K tomi si můžete dát lehký oběd, snídani nebo dezert.

Kavárnu najdete v ulici Na Florenci, jen několik kroků od východu z Masarykova nádraží a v centru rozšiřující se administrativní čtvrti. To ale neznamená, že slouží jen okolním kancelářským budovám. „LOKA je otevřená, prostorem i přístupem. Ať už si chcete vzít kávu s sebou nebo si sednout na skleničku a něco dobrého, je LOKA ideální loka(ce) v centru města. Máme i zahrádku směřující do nově zrekonstruované ulice Na Florenci. Celkově chceme propojit svět kancelářský s tím běžným a být místem, kde si prostě v centru můžete dát pauzu a špičkovou kávu. Protože se tomu těžko věří, ale oproti třeba Vinohradům, Karlínu a dalším pražským čtvrtím, Praha 1 je ještě na výběrovou kávu pořád dost chudá,” zve do nově otevřené kavárny Jaroslav Tuček, zakladatel doubleshotu.

Na Florenci 2139/2
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: